Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas labiau alina mokyklą – nuotolinis ugdymas ar sisteminės bėdos?

2020-07-20, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Apie 1,1 tūkst. šalies mokytojų rugsėjo 1-ąją nebegrįš į darbą – dalis jų meta karjerą dėl nuotolinio mokymo sukeliamų ekstremalių profesinių iššūkių. Tuo metu Vilniaus universiteto psichologai ir edukologai tiria, kaip vaikams sekėsi mokytis nuotoliniu būdu per pandemiją.

Ar karantinas perkrovė lietuvišką mokyklą? Kokias problemas ir galimybes iškėlė koronavirusas visoms ugdymo šalims: mokytojams, vaikams, tėvams?

Diskutuoja švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič, VU Psichologijos instituto profesorė Roma Jusienė, mokytojas, visuomenininkas Vytautas Toleikis, IT specialistas, visuomenininkas Šarūnas Bagdonas, žurnalo „Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai