Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas kėsinasi toliau parceliuoti šalies miškus?

2019-10-30, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Aplinkos ministerija kaltinama sudarant sąlygas pirkti lietuvišką medieną pigiau tik dideliems medienos perdirbėjams, o dėl šimtamečių girių likimo toliau nerimsta ir aplinkosaugininkai, praėjusį penktadienį surengę menines eitynes „Girios ateina į Vilnių“.

Ar Seimas ir Vyriausybė įsivardija, kam atstovauja – gamtosaugininkams ar stambiems žaidėjams? Kodėl nuo Labanoro kirtimų judėjimo taisomas Miškų įstatymas mėtomas iš kabineto į kabinetą lyg karšta bulvė?

Diskutuoja Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės vyr. patarėjas Nerijus Kupstaitis, Medienos prekybos asociacijos valdybos pirmininkė Dalia Baužienė, „Transparency International“ projektų koordinatorė Ieva Kimontaitė, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys konservatorius Paulius Saudargas, gamtininkas ir aktyvistas Andrejus Gaidamavičius ir Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė.

xx340

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.