Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas ir kaip turėtų nutraukti šildymo sezoną?

2024-04-23, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Atšalus orams, Vilniaus ir didelė dalis kitų šalies savivaldybių atnaujina šildymo sezoną arba jį tęsia. Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius sako, kad šildymo nereikėjo nutraukti balandžio pradžioje atšilus orams, anot jo, buvo padaryta klaida, nutraukus šildymą per anksti. Ar reikia keisti šildymo sezono ar reikalavimo pasikeisti padangas tvarkas?

Diskutuoja: Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos vadovas Valdas Lukoševičius, Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėja aplinkos ir energetikos klausimais Agnė Kazlauskienė, energetikos ekspertas Vidmantas Jankauskas, auto žurnalistas Vitoldas Milius.

Antroji laidos dalis. Lietuva daugelį metų „lyderiauja" pasaulyje pagal patyčių tarp vaikų mastą. Ar mokame atpažinti patyčias ir į jas reaguoti? Kaip jos plinta? Ar kas nors sprendžia Lietuvoje vaikų patyčių problemą? Laidoje – „Vaikų linijos" vadovas Robertas Povilaitis.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai