Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas geriau – Nausėda ar Šimonytė?

2024-05-21, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvoje prasideda išankstinis balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture. Jame susitinka perrinkimo siekiantis dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų keliama premjerė Ingrida Šimonytė. Kaip vertinti antrojo turo rinkimų kampaniją? Kokie kandidatų skirtumai? Kokios rinkimų prognozės?

Diskutuoja: Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Lauras Bielinis, portalo „15 min" vyriausiasis redaktorius Vaidotas Beniušis, Vilniaus universiteto Politinės komunikacijos centro vadovas Linas Kontrimas.

Antroji laidos dalis. Tarptautinio Baudžiamojo Teismo prokuroras Karimas Khanas vakar paprašė teisėjų leisti suimti Izraelio ir „Hamas" vadovus, kurie kaltinami karo nusikaltimais. Kas laukia Izraelio ir „Hamas" lyderių, apkaltintų karo nusikaltimais? Laidoje dalyvauja dr. Indrė Isokaitė-Valužė, Vilniaus universiteto teisės fakulteto dėstytoja.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai