Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kam naudingos eilės pas gydytojus?

2023-02-06, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Dar karštesnes diskusijas apie netvarką poliklinikose įžiebė gyva šimtų pacientų eilė Klaipėdos Jūrininkų ligoninėje. Žmonės nuolat skundžiasi, jog patekti pas gydytoją specialistą vis sunkiau ir, ištikus negalavimams, esame stumiami į mokamą mediciną.

Tad, ar sveikatos sistema pajėgi susitvarkyti su ilgomis eilėmis pas medikus?

Diskutuoja: sveikatos apsaugos ministras Arūnas DulkysPacientų organizacijų atstovų tarybos pirmininkė Vida Augustinienė, ekonomistas Raimondas Kuodis, Lietuvos medikų sąjūdžio vadovė Auristida Gerliakienė.

 Antroji laidos dalis. Protestuodami dėl pieno supirkimo kainų prie pagrindinių perdirbėjų ir prekybininkų administracijos pastatų žemdirbiai stato žalius kryžius. Kodėl protestuoja pieno ūkiai?

Laidoje dalyvauja žemdirbių organizacinio štabo atstovas Eimantas Eigirdas, prekybos tinklo „Norfa“ vadovas Dainius Dundulis, žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai