Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaltinimai Seimo nariui pedofilija. Kaip vertinti?

2023-01-24, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausioji rinkimų komisija šiandien planuoja spręsti dėl Kristijono Bartoševičiaus įgaliojimų panaikinimo Seime. Vakar į Seimą kreipėsi generalinė prokurorė Nida Grunskienė, prašydama naikinti K. Bartoševičiaus teisinę neliečiamybę vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl galimo seksualinio prievartavimo ir nepilnamečio asmens tvirkinimo. Su konservatorių sąrašu į Seimą išrinktas K. Bartoševičius neigia visus įtarimus ir sako prašymą naikinti jo mandatą pateikęs dėl asmeninių priežasčių.

Kaip vertinti šią situaciją, visuomenės reakcijas ir politines istorijos pasekmes? Laidoje – Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas, konservatorius Jurgis Razma, opozicijoje esanti Seimo narė Agnė Širinskienė, advokatas dr. Petras Ragauskas,Vilniaus universiteto teisės profesorius Vytautas Nekrošius, politologė Rima Urbonaitė, portalo delfi.lt laidų vedėja Daiva Žeimytė-Bilienė

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai