Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip vertinate I. Šimonytės pasirinktus kandidatus į ministrus?

11.18 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien būsimoji premjerė Ingrida Šimonytė susitiko su prezidentu Gitanu Nausėda ir jam pristatė išsamų kandidatų į ministrų kabinetą sąrašą.

Kaip teigė būsima premjerė, tai dar nėra galutinis sąrašas – kol I. Šimonytė nėra tapusi premjere ir gavusi įgaliojimo oficialiai formuoti Vyriausybę, pavardės dabartiniame pasiūlyme yra jos ir koalicijos parnerių matymas.

Buvo įvardinti beveik visi galimi ministrai išskyrus Žemės ūkio – kaip teigė I. Šimonytė, šios derybos užtruko. Kandidatų įvardijimas dar nereiškia, kad Prezidentas sutiko su šiuo sąrašu ir jam pritars.

Galimas būsimo ministrų kabineto sąstatas: Aplinkos ministerija – Simonas Gentvilas; Ekonomikos ir inovacijų ministerija – Aušrinė Armonaitė; Energetikos ministerija – Dainius Kreivys; Finansų ministerija – Gintarė Skaistė; Krašto apsaugos ministerija – Arvydas Anušauskas; Kultūros ministerija – Simonas Kairys; Sveikatos apsaugos – Arūnas Dulkys; Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – Monika Navickienė; Susisiekimo ministerija – Kasparas Adomaitis; Švietimo ministerija – Jurgita Šiugždinienė; Teisingumo ministerija – Evelina Dobravolska; Užsienio reikalų ministerija – Gabrielius Landsbergis; Vidaus reikalų ministerija – Agnė Bilotaitė.

Antroji tema: ar persirgus COVID-19 įgyjamas imunitetas ir kada turėsime vakciną?

Diskutuoja BNS vyr. redaktorius Vaidotas Beniušis, delfi.lt politikos redaktorė Loreta Laučiuvienė, kandidatas į sveikatos apsaugos ministrus Arūnas Dulkys, VU Gyvybės mokslų profesorė Aurelija Žvirblienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai