Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip veiks galimybių pasas ir masinė vakcinacija?

05.06 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nepaisant kritikos dėl diskriminacijos ir bendro Europos sertifikato, Vyriausybė įvedė galimybių pasą, pagal kurį nuo gegužės 24-osios imunitetą dėl skiepų ar persirgimo arba 24 valandų galiojimo neigiamą testo rezultatą turintieji, turės daugiau galimybių dalyvauti renginiuose, šventėse, lankytis viešojo maitinimo įstaigų viduje. Naktiniai klubai veikti vis dar negalės.

Antroji laidos tema: kaip vyks masinė vakcinacija? Ji prasidės nuo gegužės 31 dienos, Bendrą registracijos sistemą žadama paleisti nuo gegužės 17-osios.vBNS gautais duomenimis, nuo gegužės 10 planuojama visoje šalyje leisti skiepytis 55-erių ir vyresniems, nuo gegužės 17-osios – 45-erių ir vyresniems, nuo gegužės 24-osios – 35-erių ir vyresniems žmonėms.

Diskutuoja duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius, filosofė, publicistė Nida Vasiliauskaitė, Ekonomikos ir inovacijų ministrės patarėjas Karolis Žemaitis, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorius Vytautas Usonis, Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai