Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip veiks apribojimai nepasiskiepijusiems?

08.05 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė siekia apriboti kontaktines paslaugas asmenims, kurie neturi Galimybių paso.

Nepasiskiepiję ar koronavirusu nepersirgę žmonės be neigiamo PGR testo galėtų apsipirkti tik nedidelėse parduotuvėse, jiems užsivertų didieji prekybos centrai, grožio salonai, viešojo maitinimo įstaigos, pramogų vietos, renginiai. Šie žmonės negalėtų naudotis tiek miesto, tiek tarpmiestiniu viešuoju transportu.

Vyriausybė planuoja, kad pirmieji ribojimai įsigaliotų nuo nutarimo priėmimo ir būtų siejami su COVID-19 lovų užimtumu, o pagrindiniai ribojimai įsigaliotų rugsėjo 13 dienos.

Laidoje dalyvauja Linas Slušnys, Seimo sveikatos reikalų komiteto narys, Vytautas Sinica, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas, Žygimantas Mauricas, „Luminor“ banko vyriausiasis ekonomistas.

Antroji laidos tema, ar esame pasiruošę A. Lukašenkos provokacijoms ir kaip į jas reikėtų reaguoti? Pokalbis su Ignu Stankovičiumi, saugumo ekspertu ir Audriumi Butkevičiumi, politiniu konsultantu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai