Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip stabdysime smurtą prieš vaikus?

2023-11-24, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šią savaitę mirė tėvo per langą išmestas penkių mėnesių kūdikis. 25 metų tėvas, praeityje kalėjęs dėl nužudymo, suimtas, jo psichinė būklė kelia klausimų, todėl paskirta psichiatrinė ekspertizė. Institucijoms aiškinantis, ar nebuvo šioje šeimoje situacija pražiūrėta, nes šeima socialinėms tarnyboms buvo žinoma, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė ragina daugiau dėmesio skirti socialinėms paslaugoms ir jų apimčiai.

Diskutuoja: Valstybinės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos vadovė Ilma Skuodienė, Seimo narys Linas Kukuraitis, Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė Aušra Kurienė, Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

Antroji laidos dalis. Lietuvos kariuomenės vadas generolas Valdemaras Rupšys sako, kad šiuo metu Lietuvai tiesioginės karinės grėsmės nėra, užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui perspėjant dėl Rusijos rengimosi karui su NATO. Kodėl išsiskyrė vadovų pozicijos dėl grėsmės Lietuvai? Laidoje – Mykolo Romerio universiteto dėstytojas dr. Saulius Spurga ir TV3 žurnalistė Eglė Samoškaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai