Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pritraukti naujų mokytojų?

2022-09-01, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos mokyklose trūksta keturių tūkstančių mokytojų, sako žurnalo Reitingai" vyr. redaktorius. Trūksta taip pat bent penktadalio mokyklų vadovų. Profsąjungos sako, kad trūksta pagarbos ir pasitikėjimo pedagogais. Vilniaus savivaldybė pažadėjo pridėti 300 eurų prie atlyginimo atėjusiems naujiems mokytojams. Tad, kas vyksta švietime? Kaip skatinti mokytojo profesijos patrauklumą? Ar viskas palikta kapstytis pačioms mokykloms?

Diskutuoja: „Renkuosi mokyti" alumnė, Pažinimo medžio ir Šiaurės licėjaus fizikos mokytoja bei projekto Mokytojų palaikymo ratų iniciatorė Eglė Stankūnaitė, švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patarėjas bendrojo ugdymo klausimais Ignas Gaižiūnas, VU partnerysčių docentė Virginija Būdienė, „EDU Vilnius“ vadovė Unė Kaunaitė, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Andrius Navickas, Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Audrius Jurgelevičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai