Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip neužsikrėsti legionelioze?

2024-05-15, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiemet jau 4 žmonėms mirus nuo legioneliozės, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro direktorius Vaidotas Gruodys sako, kad Lietuvoje stebimas užsikrėtimų legionelioze augimas. Pasak Vilniaus departamento direktorės Rolandos Lingienės, visi legionelioze Vilniuje susirgusieji turėjo gretutinių ligų, dėl kurių jų imuninė sistema buvo nusilpusi. Liga dažniausiai užsikrečiama, kai žmonės neatkreipia dėmesio į tinkamą kranų ir čiaupų priežiūrą.

Diskutuoja: virusologas Saulius Čaplinskas, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos vadovas Bronius Miežutavičius, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė, gydytojas epidemiologas Paulius Gradeckas.

Antroji laidos dalis. Prezidento vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas Žinių radijuje pasakė, kad perrinkus šalies vadovą, Vyriausybėje gali pasikeisti daugiau nei keli ministrai. Kiek Vyriausybės narių po rinkimų gali pakeisti prezidentas? Laidoje – prof. Egidijus Kūris, buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas bei Europos Žmogaus teisių teismo teisėjas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai