Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip mokytojai pasiruošę dirbti be naujų vadovėlių?

2023-08-17, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo Rugsėjo 1-osios mokytojai turės dirbti pagal atnaujintas ugdymo programas. Mokyklų vadovai nerimauja, kad mokslo metų pradžia gali būti sudėtinga, nes trūksta naujų vadovėlių. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas tvirtina, kad dauguma mokytojų yra pasiruošę dirbti pagal atnaujintas programas ir tam laiko turėjo daugiau nei metus, o nauji vadovėliai atsiras rugsėjo pabaigoje. Iki tol galima bus dirbti pagal senus vadovėlius arba seną medžiagą.

Laidoje diskutuoja: švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas JakštasKlaipėdos Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilija BručkienėSeimo narė prof. Vilija TargamadzėVilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius

Antroji laidos tema. Artimiausiomis dienomis oro temperatūros stulpeliai gali viršyti 30 laipsnių karščio. Visuomenės sveikatos specialistai įspėja žmones apie perkaitimo pavojų. Kaip per karščius nepakenkti sveikatai? Laidoje dalyvauja – Aplinkosaugos koalicijos vadovė Lina Paškevičiūtė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Visuomenės sveikatos saugos skyriaus vedėja Irena Taraškevičienė, Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro Aplinkos sveikatinimo skyriaus specialistė Ilona Burkauskienė.

Nuotrauka: Tomo Urbelionio/BNS

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai