Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip griežtinamas medžių kirtimas Vilniuje?

2024-02-20, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Kylant konfliktams tarp bendruomenių ir verslo, Vilniaus miesto savivaldybė sugriežtino reikalavimus, kai planuojama kirsti vertingus, brandžius medžius. Jei medžio diametras bus didesnis nei 60 cm, bus privaloma pateikti eksperto arboristo išvadą dėl medžio perspektyvumo. Tad, kas keičiasi ir kaip nauji reikalavimai saugos medžius?

Diskutuoja: Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos valdybos pirmininkas Vytas Zabilius, Vilniaus miesto vicemeras Andrius Grigonis, Vilniaus tarybos narys Artūras Zuokas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkė Ieva Budraitė, arboristas Renatas Turčinavičius.

Antroji laidos dalis. Ukrainiečių infrastruktūros ministras Oleksandras Kubrakovas pareiškė, kad Lenkijos ūkininkai, blokuojantys bendrą šalių sieną, kelia tiesioginę grėsmę Ukrainos saugumui. Lenkų ūkininkai teigia, kad grūdai iš Ukrainos numušė grūdų kainas Lenkijoje. Kodėl Ukrainos grūdai pasėjo nesantaiką su Lenkijos ūkininkais? Laidoje dalyvauja – publicistas, istorikas Jacekas Komaras, Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos prezidentas Karolis Šimas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.