Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip atostogaujame pandemijos sąlygomis?

08.04 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Užsienio kelionių organizatoriai pastebi, jog šią vasarą keliautojų optimizmas žymiai didesnis nei praėjusią, žmonės išmoko prisitaikyti prie pandemijos sąlygų ir aktyviai renkasi keliones į Turkiją, Graikijos salas, Egiptą, Ispaniją ar Bulgariją. Tuo tarpu atvykstamojo turizmo atstovai didelio atsigavimo nejaučiantys. Kokios šios vasaros atostogavimo tendencijos?

Antroji laidos dalis apie itin prastėjančią saugumo situaciją Afganistane. Amerika išeina, talibai grįžta – kas laukia Afganistano? Pokalbis su buvusiu ES ambasadoriumi Kabule Vygaudu Ušacku.

Diskutuoja turizmo ekspertė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, portalo „15 min” žurnalistė Roberta Tracevičiūtė, Nacionalinės turimo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė, buvęs ES ambasadorius Afganistane Vygaudas Ušackas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai