Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip atlaikysime didžiausią istorijoje elektros kainą?

08.12 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šią savaitę vidutinė elektros paros kaina biržoje jau viršijo 500 eurų už megavatvalandę. Vakar ji siekė net 507 eurus ir buvo didžiausia Europoje. Ekspertai teigia, kad pigios energijos era jau baigėsi. Todėl valdžia pradeda svarstyti tolimesnių kompensacijų mechanizmus. Prezidentūra siūlo kompensuoti 150 kWh per mėnesį.

Antroje laidos dalyje aptarsime Europoje vykstančią diskusiją nutraukti rusams Šengeno vizų išdavimą. Vokietijos kancleris Olafas Šolcas sako, kad eiliniai rusai nėra kalti dėl karo. Ar tikrai eiliniai rusai nekalti dėl karo?

Diskutuoja: energetikos ekspertas prof. Vidmantas Jankauskas, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys, Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas Sigitas Besagirskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, signataras ir ambasadorius Vytautas Plečkaitis ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkė Laima Liucija Andrikienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai