Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip apsaugoti teikiančius pagalbą?

2022-11-21, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Pastarosiomis savaitėmis visuomenę sukrėtė keli jautrūs atvejai, kai greitosios pagalbos medikas žuvo mėgindamas gelbėti jaunuolį ir viešas išpuolis prieš dar vieną paramediką, kuris nuvyko teikti pagalbos.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen inicijavo įstatymą, kad už viešąsias paslaugas teikiančio asmens – mediko, socialinio darbuotojo – garbės ir orumo įžeidimą grėstų bauda.

Diskutuoja: profesinės sąjungos Solidarumas pirmininkė Kristina Krupavičienė, portalo „15 min" žurnalistas Vidmantas Balkūnas, Seimo narys Tomas Tomilinas, SAM Asmens sveikatos departamento direktorė Odeta Vitkūnienė.


Antroje laidos dalyje – laidoje „Ukrainos balsas“ kalbėsimės apie tai, ar žiemą galima tikėtis kare pauzės ir paliaubų. Laidoje – Dmytro Levus, Ukrainos politologas, tinklaraštininkas, radijo laidų vedėjas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai