Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip apsaugoti mokytojus nuo moksleivių smurto?

2023-09-25, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiaulių Simono Daukanto inžinerinėje gimnazijoje  neeilinis įvykis. 14 metų mokinys užpuolė ir sumušė savo mokytoją dėl to, kad jis atėmė iš paauglio mobilų telefoną. Paauglio tėvai taip pat kreipėsi į policiją dėl jo sumušimo. Kodėl mokyklose kyla tokie dalykai ir kaip nuo jų apsisaugoti?

Diskutuoja: Ugdymo departamento direktorė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Jolanta Navickaitė, Vilniaus miesto tarybos narys Vytautas Sinica, istorijos mokytojas Audrius Jurgelevičius.

 Antroji laidos dalis. Penktadalis statybų sektoriaus įmonių ant bankroto ribos, sako ekonomistė Jekaterina Rojaka. Ar į statybų sektorių ateina krizė? Laidoje – Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir Jekaterina Rojaka, „Creditinfo" verslo plėtros vadovė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai