Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką rodo VMI vadovo D. Bradausko nušalinimas?

2017-01-05, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pateiktos medžiagos Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovas Dainoras Bradauskas nušalinamas nuo pareigų, jo atžvilgiu Finansų ministerija pradėjo tarnybinio nusižengimo tyrimas.

„Nesuvokiu, kas čia vyksta, nežinau, kuo esu kaltinamas, manęs niekas neinformavo apie detales. Sergu, guliu namie su 38 temperatūra, nuo trečiadienio turiu nedarbingumą, prieš tai turėjau porą dienų atostogų“, – DELFI sakė D. Bradauskas.

Premjeras S. Skvernelis sako, jog informacija jam žinoma, tačiau neviešinama visuomenei, nes ji yra tarnybinio naudojimo.

„Info TV“ žurnalistė Indrė Makaraitytė, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas, buvęs premjeras, LSDP lyderis Algirdas Butkevičius, Finansų ministras Vilius Šapoka, portalo „15min“ žurnalistas Skirmantas Malinauskas, VU teisės profesorius Vytautas Mizaras.

dk46

 

(Pexels nuotr.)

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai