Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką duos specializuotos tabako parduotuvės?

2022-11-30, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas įteisino specializuotas rūkalų, įskaitant elektronines cigaretes, parduotuves arba skyrius – jie pradės veikti nuo 2025 metų, tačiau jų vitrinose nebus galima rodyti rūkalų, o įprastose parduotuvėse nebebus galima viešai demonstruoti rūkalų ir jų aksesuarų. Parduotuvėse bus leidžiama nurodyti tik rūkalų pavadinimus bei pakelio ar pakuotės kainas.

Diskutuoja: Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vyriausioji specialistė Roberta Arbačiauskaitė, Seimo Ekonomikos komiteto narys Andrius Bagdonas, gydytojas toksikologas Robertas Badaras.

Antroji laidos dalis. Ką duos neįgaliesiems neįgalumo sistemos reforma? Diskutuoja Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė ir Ginčų komisijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pirmininkas Arvydas Akstinavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.