Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Jei nesiskiepysi – mokėsi už testą?

07.23 Penktadienis 13:05
Tomas Loiba

Iki rudens valstybė dar mokės už nepasiskiepijusių kai kurių sektorių darbuotojų testus. Po to, greičiausiai, teks mokėti iš savo kišenės arba pasiskiepyti. Ar tai – geras būdas skatinti vakcinaciją? Ar nepažeidžia žmogaus teisių ir kartais pasigirstantys siūlymai nepasiskiepijusiems susimokėti už COVID-19 gydymą? O gal valdžiai reikėtų ne griežtumu, bet gerumu skatinti visuomenės imunitetą?

Antra tema – Olimpinės žaidynės. Šiandien oficialiai startavo Tokijo Olimpinės žaidynės. Ar tai, kad lietuvių delegacija yra mažiausia per nepriklausomybės laikotarpį reiškia mažiau pergalių? Kada lietuvių riedlentininkai riedės olimpiniam parke?

Laidoje dalyvauja Valstybinės ligonių kasos atstovas Rimantas Zagrebajev, Seimo nariai Tomas Tomilinas ir Tomas Vytautas Raskevičius, viešbučių ir restoranų asociacijos vykdančioji direktorė Eglė Ližaitytė, disko metikas Virgilijus Alekna, riedlentininkas Domantas Antanavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai