Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Informacijos nutekinimo drama – neeilinėje Seimo sesijoje: ar bus rasti kaltieji?

2023-02-09, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas šiandien opozicijos iniciatyva renkasi į neeilinę sesiją, per kurią numatyta spręsti dėl iniciatyvos sudaryti laikinąją tyrimo komisiją aiškintis, ar Kristijonui Bartoševičiui nebuvo nutekinta informacija apie jo atžvilgiu atliekamą tyrimą dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo ir tvirkinimo. Opozicija įtaria, kad nutekinimo tikslas buvo bandymas nuslėpti informaciją nuo visuomenės ir apsaugoti partiją. Seimo ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vicepirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė prisipažino, kad penktadienį, kuomet K. Bartoševičius atsiuntė atsistatydinimo prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai, ne tik buvo nuvykus pas premjerę su grupe įtakingų konservatorių, bet ir susirašinėjo su Čilėje buvusiu Seimo nariu. Opozicija užsimena apie apkaltas valdančiųjų atstovams.

Antroji laidos tema. Turkiją ir Siriją sukrėtusio galingo žemės drebėjimo aukų skaičius jau viršijo 16 tūkstančių. Kodėl šis žemės drebėjimas pareikalavo tiek daug aukų?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai