Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Grėsmių ataskaita: kiek šiandien galim jaustis saugūs?

2024-03-07, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rusija ne tik skiria milžiniškus išteklius karui su Ukraina, bet ir ruošiasi ilgalaikei konfrontacijai su NATO, teigia Lietuvos žvalgyba, šiandien paskelbusi tradicinę grėsmių ataskaitą. Teigiama, kad Rusija pasirengusi didinti savo karinį potencialą Baltijos jūros regione, bet kaip jai tai seksis, priklausys nuo karo Ukrainoje eigos. Kokias svarbiausias grėsmes mato Lietuvos saugumas ir kaip apsisaugoti?

Diskutuoja: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė Dovilė Jakniūnaitė, Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Dainius Gaižauskas, buvęs VSD direktorius Gediminas Grina.

Antroji dalis. Lietuvos teatro bendruomenė gedi vakar mirusio garsaus teatro režisieriaus Rimo Tumino. Koks Rimo Tumino kūrybinis palikimas? Kokį teatrą jis kūrė ir kuo jis buvo ypatingas? Prisiminimais dalijasi – aktorius Arūnas Sakalauskas, bičiulis Daumantas Todesas, scenografas Adomas Jacovskis, žurnalistė Birutė Vyšniauskaitė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai