Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Energetikos krizė. Ar skubėti su pagalbos planu?

09.23 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo opozicinės frakcijos pateikė 17 įstatymų projektų, skirtų mažinti energetinės krizės ir augančių kainų pasekmes Lietuvoje, tačiau daugumai jų nebuvo pritarta, sako opozicijos atstovai. Prezidentas Gitanas Nausėda prieš kelias savaites pasiūlė „įšaldyti" dabartines elektros kainas buitiniams vartotojams ir kitiems metams, taip pat, rašte Seimo nariams prezidentūra teigia, kad kitais metais Vyriausybė rengiasi du kartus kelti elektros ir dujų kainas po 40 proc. Finansų ministrė šią informaciją pavadino pasenusia, o premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad konkretus lėšų poreikis, kuris reikalingas kompensuoti dujų ir elektros kainų augimą, gali paaiškėti vėliau, kai biudžetas grįš antrą kartą į Vyriausybę.

Diskutuoja: Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma, Seimo narys Lukas Savickas, DELFI ekonomikos žurnalistas Edgaras Savickas, Prezidento vyriausioji patarėja ekonominei ir socialinei politikai Irena Segalovičienė

Antra tema: Ar COVID-19 pavojus išnyko? Laidoje pokalbis su Valdu Pečeliūnu, VU Santaros klinikų direktoriaus pavaduotoju medicinai.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai