Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Didžiausia politinės korupcijos byla – teisme. Kuo ji gali baigtis?

06.07 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Kaltinamajam Seimo nariui Gintarui Steponavičiui neatvykus į pirmąjį politinės korupcijos bylos posėdį Vilniaus apygardos teisme, jis perkeltas į rytojų.

Šioje byloje prokurorų kaltinimai pateikti trims juridiniams ir penkiems fiziniams asmenims: Darbo ir Liberalų sąjūdžio partijoms, koncernui „MG Baltic“, buvusiems liberalų ir „darbiečių“ lyderiams Eligijui Masiuliui, Vytautui Gapšiui, buvusiam parlamentarui liberalui Šarūnui Gustainiui, Seimo nariui Gintarui Steponavičiui bei buvusiam „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui. Teisėsauga įtaria, kad R. Kurlianskis per papirkinėjamus politikus siekė „MG Baltic“ naudingų sprendimų priėmimo.

„Pagaliau ateina laikas, kada teisingumas bus vykdomas teismo salėje, o ne Seimo komitetų posėdžiuose ir viešoje erdvėje“, – žurnalistams sakė į teismą atvykęs kaltinamasis E. Masiulis. Jis sakė norįs tikėti, kad gyvena teisinėje valstybėje.

Laidoje dalyvauja Vilniaus universiteto dėstytojas Remigijus Merkevičius, BNS Lietuvos naujienų vyr redaktorė Jūratė Damulytė, advokatas Petras Ragauskas, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas, politologas Bernaras Ivanovas.

xx74

Komentarai


Naujausi epizodai