Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikrai dvi savaites tektų gintis patiems?

2024-02-26, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Buvęs Amerikos pajėgų Europoje vadas, atsargos generolas B. Hodges pareiškė, kad Lietuva turėtų dvi savaites būti pasirengusi gintis pati. Generolas patikslino, kad jis kalba apie blogiausią scenarijų. Visgi, krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas tokius įspėjimus vadino „laužtais iš piršto", anot jo, amerikietis remiasi pasenusia informacija.

Diskutuoja: atsargos pulkininkas Gintaras Ažubalis, atsargos pulkininkas Gintaras Bagdonas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Tomas Janeliūnas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas.

Antroji laidos dalis. Ar Europa turi bijoti Donaldo Trumpo? Pokalbis su respublikonu, dirbusiu prezidento D. Trumpo administracijoje, buvusiu NATO generalinio sekretoriaus pavaduotoju Marshall Billingslea.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai