Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar sukils rusai prieš mobilizaciją?

2022-09-22, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuva turėtų atsargiai vertinti nuo mobilizacijos Rusijoje bėgančius ir svetur prieglobsčio ieškančius asmenis, nes tarp jų gali būti situacija pasinaudoti bandančių asmenų, sako buvęs Lietuvos kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas.

Vidaus reikalų ministerijos pranešime teigiama, kad dalinė mobilizacija nėra automatinis pagrindas suteikti Rusijos piliečiams prieglobstį, o kiekvienas atvejis bus vertinamas individualiai.

Diskutuoja: Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas, buvęs ambasadorius JK, JAV ir buvęs ES ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas, LRT bendradarbis Ukrainoje Alvydas Medalinskas.

Antroji laidos dalis. Ketvirtadienį minimos pirmojo tiesiogiai išrinkto Lietuvos prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 90-osios gimimo metinės. Koks buvo politikas Algirdas Brazauskas. Diskutuoja signataras Česlovas Juršėnas ir XX a. istorikas Algimantas Kasparavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai