Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Seimas tenkins protestuojančių ūkininkų reikalavimus?

2024-02-12, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas renkasi į neeilinę sesiją spręsti dėl ūkininkų reikalavimų. Pirmiausia, itin šiemet pakeltą suskystintų naftos dujų akcizo klausimą. Tačiau ūkininkų mažinimas iki 41 euro už toną netenkina. Europos Komisija taip pat ūkininkams siūlo metams įšaldyti reikalavimą atkurti daugiametes pievas. Kokios šių kompromisų pasekmės visuomenei ir žemės ūkiui?

Antroji laidos dalis. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas paprašė susilaikyti nuo pagrindo neturinčių kalbų, kurios gali pakenkti saugumui, po to, kai buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas pagrasino paskatinti Rusiją pulti NATO nares, nevykdžiusias savo finansinių įsipareigojimų. Ar Amerika izoliuojasi?

Diskutuoja: aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Žemės ūkio tarybos prezidentas Ignas Hofmanas, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus, portalo delfi.lt Agro redaktorius Arūnas Milašius, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, DELFI gynybos temų žurnalistas Vaidas Saldžiūnas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai