Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia daugiau pinigų keliams?

2023-10-19, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo Ekonomikos komitetas šią savaitę pritarė asociacijos „Lietuvos keliai" siūlymui 2024 metais keliams numatyti 217 mln. eurų didesnį finansavimą. Asociacijos „Lietuvos keliai" vadovo, Šarūno Frolenkos teigimu, norint sutvarkyti Lietuvos kelius, jiems kasmet turi būti skiriama ne mažiau nei 860 mln. eurų. Seimo narys socialdemokratas Eugenijus Sabutis siūlo Kelių priežiūros ir plėtros programai skirti bent 80 proc. pajamų, gautų už degalų akcizą, taip pat visas surenkamas kelių naudotojo mokesčio (vinječių) pajamas. „Kelininkų lobizmas jungia sunkiąją techniką ir bando volais pervažiuoti per kitoms sritims Vyriausybės suplanuotas išlaidas", – BNS antradienį sakė M. Lingė.

Diskutuoja: asociacijos „Lietuvos keliai" vadovas Šarūnas Frolenko, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, Lietuvos vairuotojų sąjungos vadovas Vigilijus Sadauskas, Seimo narys, socialdemokratas Eugenijus Sabutis.

Antroji laidos dalis. Karas Izraelyje ir mūsų piliečių evakuacija, masiniai laiškai mokykloms apie užminavimus, dujotiekio tarp Estijos ir Suomijos pažeidimas. Ir visa tai per pastarąją savaitę. Ar jau gyvename permanentinės krizės būsenoje? Ko išmokė netikėtai užklupusios krizės? Laidoje dalyvauja Vilmantas Vitkauskas, Nacionalinio krizių valdymo centro vadovas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai