Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar „Putino žiema" nenuskurdins Lietuvos?

2022-09-27, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Šalies savivaldybes apgulė eilės žmonių, kurie prašo šildymo kompensacijų. Rekordinė infliacija ir nerimas dėl būsimų sąskaitų verčia žmones eilėse laukti net po kelias valandas. Reaguodama į situaciją Vyriausybė nutarė, kad kompensacijos turi būti skiriamos visam šildymo laikotarpiui, taip pat Seimas įvedė nulinį PVM tarifą centriniam šildymui. Šiemet šildymo kompensaciją gaunančių ratas yra praplėstas, ją gali gauti tiek būstą šildantys centralizuotai, tiek kitos rūšies kuru: malkomis, dujomis, elektra ir pan. Nustatant teisę į šildymo kompensaciją turtas nėra vertinamas.

Diskutuoja: Vilniaus miesto savivaldybės socialinių išmokų skyriaus atstovė Ana Venclovaitienė, Seimo narys Linas Kukuraitis, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Nacionalinio skurdo mažinimo tinklo vadovė Aistė Adomavičienė, Jonavos savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Antroji laidos tema. Kodėl protestuoja viešbučių ir restoranų verslo atstovai? Pokalbis su Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidente Evalda Šiškauskiene.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai