Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar premjeras tebėra ryžtingas?

07.09 Antradienis 13:05
Marijus Gailius

Trys ryžtingi valdančiųjų vyrai: partijos lyderis Ramūnas Karbauskis, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pastaruoju metu rodo vienas kitam politinius raumenis. 

Premjeras dar nuo prezidento rinkimų išlaiko įtemptą politinę dramaturgiją ir, kaip žadėjo po gegužę vykusių prezidento rinkimų, dar neskelbia, ar toliau vadovaus Vyriausybei. Kas tai – ryžtas, žodžio laikymasis ar gumos tempimas?

Tiesa, tokia laikysena premjero reitingams nepakenkė: „Delfi“ užsakymu birželio 18-27 dienomis „Spinter tyrimų“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa rodo, kad S. Skvernelio reitingas per mėnesį iš esmės nepasikeitė.

Ko tikėtis iš kietą ranką prieš prezidento rinkimus rodžiusio premjero? Liks jis vadovauti ministrų kabinetui ar ne? Ar mes jis vadovavimo partijai iššūkį valstiečių pirmininkui Ramūnui Karbauskiui?

Diskutuojame su Rytų Europos studijų centro analitiku Vladimiru Laučiumi, Lygių galimybių plėtros centro eksperte Margarita Jankauskaite, rinkodaros ir komunikacijos specialistu Mindaugu Lapinsku, parlamentarais Aušrine Armonaite (opozicijos) ir Tomu Tomilinu (pozicijos).

xx262

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai