Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar po šimtmečio Lietuvoje neliks nė 2 milijonų?

2023-04-03, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Eurostatas prognozuoja, kad iki 2100-ųjų Lietuvoje gyventojų sumažės trečdaliu – iki 1,78 mln. žmonių. Naujausiais surašymo duomenimis, Lietuvoje šiuo metu yra 2,81 mln. gyventojų.

Diskutuoja: Socialinių mokslų centro vadovas prof. Boguslavas Gruževskis, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto geografė prof. Dovilė Krupickaitė, verslininkas Robertas Dargis, maistininkų profesinių sąjungų vadovas Raimondas Tamošauskas, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Justas Džiugelis.

Antroji laidos tema. Rusijos Sankt Peterburgo mieste esančioje kavinėje sekmadienį sprogus bombai žuvo vienas žmogus ir per 20 buvo sužeisti. Paaiškėjo, kad per išpuolį žuvo pagrindinis Rusijos karinis tinklaraštininkas Maksimas Fominas. Kas ir kodėl nužudė Z blogerį? Laidoje – saugumo ekspertas Ignas Stankovičius.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai