Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasiteisins nuotolinis mokymasis ir darbas?

03.30 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien Lietuvos mokyklose ir universitetuose startuoja mokymas nuotoliniu būdu. Milžiniškų apkrovų neatlaikiusios elektroninės sistemos lūžo nuo pat ryto. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sako, jog nepavykus nuotoliniam mokymuisi, blogiausiu atveju, mokslo metus galėtume užbaigti ankščiau, taip daro kai kurios aplinkinės šalys. Taip pat per artimiausias kelias savaites bus svarstomas variantas nerengti brandos egzaminų ir juos pakeisti metinių pažymių vidurkiais.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija perka 35 tūkst. kompiuterių, tiek vaikų neturi technologinių galimybių mokytis iš namų.

Laidoje diskutuoja Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė, Vilniaus licėjaus vadovas Saulius Jurkevičius, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, VU profesorė, Švietimo ateities forumo vadovė Vilija Targamadzė, MRU dėstytoja Rima Urbonaitė, mokytojas Ignas Gaižiūnas, ŠMSM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, Edukacinių grupių „Kalba.lt“ kūrėjas Rytis Jurkėnas.

Komentarai


Naujausi epizodai