Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasikeitė konservatorių požiūris į santykius su Kinija?

2023-11-16, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Praėjusią savaitę Lietuvoje lankėsi Taivano užsienio reikalų ministras Joseph Wu, su kuriuo niekas iš Lietuvos aukštų vyriausybės atstovų nesusitiko. Tai buvo suprasta, kaip nenoras labiau erzinti Kinijos, o gal net Lietuvos atsitraukimas. Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis po šio vizito prasitarė, kad vyksta pokalbiai dėl santykių su Kinija normalizavimo. Kritikai ėmė ironizuoti ir klausti, kur gi dingo konservatorių vykdoma „vertybinė politika"? Ar pasikeitė konservatorių pozicija dėl santykių su Kinija ir kodėl?

Diskutuoja: Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, Seimo narys, opozicionierius Giedrius Surplys, Vilniaus universiteto dėstytojas, politologas, prof. Tomas Janeliūnas, ekonomistas, verslininkas Sigitas Besagirskas.

Antroji laidos dalis. Šį savaitgali Valstybiniame jaunimo teatre rodomas Sergejaus Loznicos režisuotas spektaklis „Erinija". Kas motyvuoja Sergejų Loznicą kurti karo temomis? Laidoje – pokalbis su Sergejumi Loznica.

BNS nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai