Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar nevėluojame gelbėti ekonomikos?

2022-10-04, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad blogėjant šalies ekonomikos prognozėms ir mažėjant vartotojų pasitikėjimo rodikliams šalies verslui būtina aiškiai žinoti, kaip valstybė padės įveikti energijos kainų krizę, o parama verslui turi būti pradėta teikti dar šiemet. Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrine Armonaite teigia turinti paramos verslui planą, tačiau jo kol kas neatskleidžia.

Diskutuoja: Seimo narys Kęstutis Masiulis, „Creditinfo Lietuva“ verslo plėtros vadovė, ekonomistė Jekaterina Rojaka, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Martynas Nagevičius, kainas stebinčio pricer.lt portalo vadovas Arūnas Vizickas.

Antroji laidos dalis. Nauja laida „Ukrainos balsas", kurioje pokalbis apie tai, ar ukrainiečiai dar ko nors bijo? Laidoje dalyvauja Ukrainos žurnalistė, televizijos „1+1" karo korespondentė Natalija Nagorna.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai