Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Nausėda praleis Landsbergį į eurokomisarus?

2024-06-19, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Užkulisiuose verda aštri kova dėl kandidato į Europos komisarus. Konservatoriai teigia, kad Lietuva vėluoja pateikti kandidatą į svarbią poziciją ir pretenduoti į svarbų portfelį. Postą matuojasi partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis. Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad jo apeiti nepavyks. Koalicijos partnerių irgi nežavi konservatorių planas deleguoti į komisiją vien G. Landsbergį. Kodėl Lietuva įstrigo su eurokomisaro pateikimu? Kodėl kenkimas vienas kitam yra mūsų politikų geras tonas?

Diskutuoja: Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius, Europos Parlamento narys Andrius Kubilius, „Lietuvos ryto" televizijos laidų žurnalistas Rimvydas Paleckis.

Antra dalis. Su prezidentu Gitanu Nausėda susitikusi premjerė Ingrida Šimonytė kol kas nepateikė kandidatų į ministrų postus, tačiau sako, kad tai padarys šią savaitę. Kada geriau dirba švietimas: su ministru ar be? Laidoje – Gintaras Sarafinas, žurnalo „Reitingai" vyr. redaktorius, ir Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius.

 BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai