Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mokytojų protestas nesukels nepasitenkinimo algomis bangos?

2023-09-19, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga rugsėjo 29 dieną nuo 8 val. pradeda tikrąjį streiką švietimo įstaigose. Vėliau planuojamas mokytojų žygis į Vilnių. Profsąjungos reikalauja atlyginimus nuo rugsėjo didinti 20 proc., nuo kitų metų sausio – dar 30 proc., klasėse mažinti mokinių skaičių ir kita. 

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas šiandien susitiks su profesinių sąjungų atstovais, pateiks siūlymus dėl algų mokytojams kėlimo. Premjerė laikosi pozicijos, jog kelti atlyginimus šiuo metu galimybių nėra.

Laidos pašnekovai: Seimo narė prof. Vilija Targamadzė, Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai