Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mokėti šildymo kompensacijas renovacijos priešininkams?

09.14 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vilniaus valdžia nusprendė nemokėti šildymo kompensacijų tiems daugiabučių gyventojams, kurie prieštaravo namo renovacijai. Vilnius turi didžiausią nerenovuotų daugiabučių skaičių ir taip tikisi paskatinti žmones atnaujinti daugiabučius. Gaunantys kompensacijas dažnai nėra suinteresuoti šilumos taupymu ir renovacija.

Diskutuoja: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas, Seimo narys Algirdas Sysas, Vilniaus miesto daugiabučių namų administratorių asociacijos prezidentas, Lietuvos būsto rūmų tarybos narys Sigitas Čirba, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Antroji laidos dalis. Siūloma leisti prekiauti pasibaigusio galiojimo, bet dar tinkamais vartoti maisto produktais. Dabar tai daryti draudžiama, todėl esą daug maisto iššvaistoma. Ar leisti pardavinėti pasibaigusio galiojimo maistą? Laidoje – Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovė Rūta Vainienė, „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė.

Nuotrauka: Irmantas Gelūnas/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai