Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ministras A. Veryga tinkamai vadovauja kovai su viruso plitimu Lietuvoje?

03.25 Trečiadienis 13:05
Ridas Jasiulionis

Vyriausybė šiandien turėtų apsispręsti dėl karantino pratęsimo ir griežtesnių bausmių reikalavimų nesilaikantiems pažeidėjams, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą. Karantinas gali būti pratęstas dar porai savaičių arba mėnesiui. Taip pat ministrai numato tartis, kaip stiprinti sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujamo Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro veiklą.

A. Veryga sulaukė prezidento Gitano Nausėdos, buvusios prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo opozicinių frakcijų, tai pat kai kurių medikų organizacijų kritikos dėl blogo medikų aprūpinimo apsaugos priemonėmis, reagentų trūkumo ir kitų.

Laidoje dalyvauja Lietuvos medikų sąjūdžio vadovo pavaduotoja Jurgita Sejonienė, buvęs premjero S.Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas, Laisvės TV vadovė Gabija Milašiūtė, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, tinklaraštininkas Ričardas Savukynas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai