Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ledo šokėjai Allison Reed suteikti Lietuvos pilietybę?

2024-01-17, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo nariai prezidentui Gitanui Nausėdai išsiuntė kreipimąsi su prašymu suteikti ledo šokėjai Allison Reed Lietuvos pilietybę. Jį pasirašė 34 parlamentarai, daugiausia – valdančiųjų atstovai. Kaune vykusiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate A. Reed ir S. Ambrulevičius iškovojo bronzos medalius bei pagerino asmeninius rekordus.

Antroji laidos dalis. Šarūno Matijošaičio valdoma „Autoviči", jau prasidėjus karui, Lietuvos kariuomenei pardavė daugiau nei 200 automobilių už 6.45 mln. eurų. Neseniai Ukraina įtraukė „Vičiūnų grupę" į karo rėmėjų sąrašą dėl savo veiklos Rusijoje. Kaip vertinti kariuomenės pirkimus iš Š. Matijošaičio įmonės?

Diskutuoja: Seimo narės Dalia Asanavičiūtė ir Agnė Širinskienė, buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas Dainius Žalimas, advokatas Darius Butvilavičius, Vilniaus universiteto dėstytojas dr. Vaidotas Vaičaitis, VU dėstytojas, advokatų kontoros „Cobalt" partneris dr. Deividas Soloveičikas, „Substack" kanalo „Mariaus Laurinavičiaus analitika" įkūrėjas Marius Laurinavičius.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai