Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau reikia ruoštis nuotoliniam mokymuisi?

2020-10-21, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šią savaitę Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga prabilo apie siūlymą ilginti moksleivių rudens atostogas bent iki dviejų savaičių. Tokia COVID-19 viruso stabdymo priemonė buvo pasiūlyta atsižvelgiant į specialistų pastebėjimus, jog koronavirusas plinta iš šeimų į ugdymo įstaigas.

Kol kas nei Sveikatos apsaugos, nei Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos negali patvirtinti, ar toks sprendimas tikrai bus priimtas, tačiau portalo delfi.lt kalbinti įvairių Lietuvos mokyklų vadovai į tokius pokyčius žvelgia neužtikrintai ir kelia klausimą, kaip prarastą mokymo(si) laiką reikės kompensuoti.

Laidoje dalyvauja Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas Dainius Žvirdauskas, Asociacijos Tėvai švietimui" pirmininkė Kristina Paulikė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė Rasa Dagienė,  Vilniaus Universiteto Studijų kokybės ir plėtros skyriaus vadovas Andrius Uždanavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai