Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau laikas griebtis nepaprastosios padėties?

07.28 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nepaprastoji padėtis dėl Lietuvą užplūdusių migrantų galėtų būti įvedama tik kraštutiniu atveju ir šiuo metu tam nėra būtinybės, sako prezidentas Gitanas Nausėda. Pasak jo, vidaus reikalų sistema dar nėra išnaudojusi visų turimų rezervų malšinant krizę.

Vidaus reikalų ministerija pasiūlė Vyriausybei įvertinti, ar pasienio savivaldybėse nereikia įvesti nepaprastosios padėties. Opozicijos lyderis Saulius Skvernelis tikina, kad įvesti nepaprastąją padėtį yra būtina, kitu atveju pavėluoti teisiniai veiksmai gali reikšti didelę žalą.

Antroji laidos tema: aplinkos ministerijos paskelbta automobilio mokesčio skaičiuoklė padės suprasti kiek gali tekti kasmet pakloti už savo automobilį. Tad kiek per metus mums gali kainuoti automobilis?

Diskutuoja Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga vadovas Jevgenijus Amelinas, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Bernaras Ivanovas, Vilniaus universiteto teisės profesorius Vytautas Nekrošius, aplinkos viceministrė Gintarė Krušnienė, INVL grupės vyr. ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, „Auto bild Lietuva“ redaktorius Vitoldas Milius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai