Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar išmokų skandalas išvers iš posto švietimo ministrę?

2023-05-11, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prieš tapdama švietimo, mokslo ir sporto ministre ir dirbdama savivaldybėje, Jurgita Šiugždinienė Kauno taryboje išsiėmė 13,8 tūkst. eurų išmoką, paskelbė visuomenininkas Andrius Tapinas. „Tai taip, aš šitą įrašą pamačiau prieš interviu ir, na, jeigu pasitvirtintų, kad tai yra tiesa, tai tuomet, manau, čia didelių diskusijų net nebūtų", – ketvirtadienį Žinių radijui sakė premjerė Ingrida Šimonytė, paklausta, ar politikė dėl to turėtų atsistatydinti. Ministrė J. Šiugždinienė teigia trauktis neketinanti, nes visos gautos išmokos buvo panaudotos darbui taryboje ir tai padaryta skaidriai.

Diskutuoja: Seimo pirmasis vicepirmininkas Jurgis Razma, Seimo narė Agnė Širinskienė, visuomenininkas, Laisvės TV įkūrėjas Andrius Tapinas, politologė Rima Urbonaitė.

Antroji laidos dalis. Ar pasiruošimas NATO viršūnių susitikimui – neūkiškumo pavyzdys? Laidoje dalyvauja Vilija Blinkevičiūtė, socialdemokratų partijos pirmininkė, ir Seimo antikorupcijos komisijos narys, konservatorius Vilius Semeška.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.