Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar išlaikys Seimas sąžiningumo testą?

2024-02-21, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo nariui pranešimus už mokesčių mokėtojų pinigus rašo azartinių lošimų asociacijos vadovas, kitas gi, kasmet už mokesčių mokėtojų pinigus nusiperka po naują „iPhone", trečiam reikia super galingo kompiuterio, kuriuo galima žaisti. Ar teisėta ir padoru? Ką mums parodė parlamentarų išlaidų skandalas? Kaip spręsti paviešintas problemas?

Diskutuoja: Seimo etikos komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Justas Džiugelis, Seimo vicepirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, ilgametis „Transparency International" Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, vaizdo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, Seimo narys Algirdas Sysas.

Antroji laidos dalis. Andrius Tapinas su komanda toliau viešina parlamentarų pomėgį brangiems telefonams, žaidimų kompiuteriams ar kitoms įtartinoms išlaidoms. Kas A. Tapinui yra „ubago mentalitetas"? Laidoje – Laisvės TV įkūrėjas, žurnalistas Andrius Tapinas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai