Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ilginti alkoholio pardavimo laiką sekmadieniais?

09.23 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Sveikatos apsaugos bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nesutaria, ar reikia penkiomis valandomis ilginti alkoholio pardavimo laiką sekmadieniais.

Seimo Sveikatos reikalų komitetas trečiadienį pradėjo svarstyti „darbiečio" Andriaus Mazuronio parengtas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas – jis siūlo sekmadieniais leisti alkoholiu prekiauti iki 20 valandos.

Dabar sekmadieniais alkoholio galima įsigyti nuo 10 iki 15 val., o kitomis dienomis – iki 20 valandos.

Seimo valdantieji taip pat siūlo sumažinti amžių, nuo kurio galima vartoti alkoholį – 18-mečiai galėtų vartoti silpną alkoholį (iki 15 proc.), o nuo 20-ies – ir stipriuosius gėrimus.

Antrojoje laidos dalyje prisiminsime žydų genocidą Lietuvoje. Ką apie jį turime žinoti?

Diskutuoja Sveikatos apsaugos ministerijos Psichikos sveikatos skyriaus vedėjas Ignas Rubikas, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė, Lietuvos aludarių gildijos prezidentas Saulius Galadauskas, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato vadovas Ronaldas Račinskas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai