Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar esam bejėgiai sustabdyti narkotikų plitimą mokyklose?

2023-09-15, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ar tikrai mokyklose itin lengva įsigyti narkotikų? Moksleiviai žurnalistams sako, kad taip. Mokyklų vadovai dėl baimės susigadinti reputaciją narkotikų linkę nematyti. Valdžia irgi kol kas su tuo nieko negali padaryti, nors ir žada inicijuoti įvairias priemones. Tad – kaip spręsti problemą?

Diskutuoja: portalo 15min.lt tyrimų skyriaus vadovė Jūratė Damulytė, Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Generalinio prokuroro pavaduotojas Gintas Ivanauskas, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas Dainius Žvirdauskas.

Antroji dalis. Įspėjamojo streiko išvakarėse švietimo darbuotojų profsąjungos pirmininkas Andrius Navickas sako pastebintis streikuoti planuojantiems mokytojams daromą psichologinį spaudimą. Ar streikuojantys mokytojai bus išgirsti?

Diskutuoja: KTU politologas Ainius Lašas, Klaipėdos Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilija Bručkienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai