Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar dešiniųjų valdžioje daugiau laimėjimų ar nesėkmių?

09.14 Antradienis 13:05
Jonė Sąlygaitė

Dabartinė valdžia, pradėjusi savo darbą pandemijos įkarštyje, sulaukia nemažai kritikos. Pastaruosiuose mitinguose protestuotojai reikalavo pirmalaikių Seimo rinkimų ir prašė atleisti kelis ministrus. Tačiau prieš porą dienų garsiai nuskambėjo Andriaus Kubiliaus socialinio tinklo „Facebook" įrašas. A. Kubilius gynė valdžią, priminė per metus nuveiktus jos darbus, ir prognozavo, kad dešinieji pakeis Lietuvos politinę istoriją – vadovaus šaliai dar vieną kadenciją. Kaip valdančiuosius vertina Lietuvos piliečiai ir ekspertai?

Diskutuoja politologė Ainė Ramonaitė, politologė Rima Urbonaitė, visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro Vilmorus direktorius Vladas Gaidys, politologas Lauras Bielinis ir komunikacijos ekspertas Arijus Katauskas.

Antroje laidos dalyje – apie naują susisiekimo ministerijos siūlymą dėl „dviračių gatvių" ir elektrinių paspirtukų eismo ribojimo. Pokalbis su Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininku Eduardu Kriščiūnu ir vyriausiuoju Vilniaus miesto inžinieriumi Antonu Nikitinu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai