Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus tiriamas galimas informacijos nutekinimas K. Bartoševičiui?

2023-02-03, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija įteikė pareiškimą Generalinei prokuratūrai – išsiaiškinti, kas Seime nutekino slaptą informaciją seksualine prievarta prieš vaikus įtariamam Kristijonui Bartoševičiui apie jo atžvilgiu vykdomą tyrimą. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen visą savaitę kartoja to nedariusi.

Diskutuoja: Seimo pirmininkės pavaduotojas Julius Sabatauskas, Vilniaus universiteto dėstytojas, kriminologas dr. Gintautas Sakalauskas, Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė, Seimo narys iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Andrius Vyšniauskas, Seimo narys, buvęs premjeras Saulius Skvernelis, Seimo narys Dainius Gaižauskas.

Antroji laidos dalis. Kodėl įgriuvo Kėdainių tiltas? Laidoje – Lietuvos automobilių kelių direkcijos laikinasis vadovas Remigijus Lipkevičius ir Mantas Andriuškevičius, UAB „Inspekta" vadovas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai