Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus įvestas visuotinis nekilnojamojo turto mokestis?

12.06 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Tiek ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, tiek Lietuvos bankas neslepia savo teigiamo požiūrio į visuotinio nekilnojamojo turto mokesčio įvedimą. Mokestis galioja daugelyje ES šalių, jis papildytų savivaldybių biudžetus, ribotų investicijas į antrąjį būstą, mažintų kaistantį NT kainų burbulą, sako valdžios atstovai. Diskusijas ir sprendimus dėl šio mokesčio įvedimo valdžia žada kitų metų pavasarį.

Laidoje diskutuoja Žygimantas Mauricas, banko „Luminor“ vyr. ekonomistas, Antanas Čepononis, Seimo biudžeto ir finansų komiteto narys, Arnoldas Antanavičius, nekilnojamojo turto analitikas, Elena Leontjeva, Laisvosios rinkos instituto prezidentė. 

Antroji laidos tema: ką jau žinome apie omikron atmainą? Pašnekovai: Gytis Dudas, epidemiologas, Saulius Čaplinskas, virusologas. 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai