Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus atstatydintas Gabrielius Landsbergis?

2022-11-22, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo opozicija rengia interpeliaciją užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui. Ministras atsakė į 45 jam užduotus klausimus, Saulius Skvernelis jo atsakymus pavadino skurdžiais. Seime svarstant interpeliaciją, gali būti sudaroma speciali komisija, kuri siūlo pritarti arba nepritarti atsakymams.

Antroji laidos tema. Seimas šiandien ketina priimti 2023 metų valstybės biudžetą, galutinai spręsti dėl PVM lengvatų. Ar valstybės biudžetas pakankamai sprendžia išaugusių kainų problemą?

Diskutuoja: Seimo vicepirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narys Giedrius Surplys, dienraščio „Lietuvos rytas" žurnalistas Tadas Ignatavičius, Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas, ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, „Swedbank" vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai